Handlekurv
Handlekurven er tom
Fortsett å handleHandlekurven er tom
Fortsett å handleGratis frakt over 2 000 kr - Kontakt oss for rådgivning før kjøp

Automatisk Vender For Generatorer · 230V Og 400V 3 Fase
Art.nr: ATS12-3P
Kun 3 igjen på lager
Personlig rådgivning · svar samme dag mandag-fredag.
Trenger du ekspresslevering eller har et hastespørsmål utenom åpningstid? Send SMS til 90 87 55 62, så svarer Aleksander så fort han har mulighet. Telefonen er alltid på ham, også i helg og på helligdager.
eller send oss en forespørsel her →HYUNDAI ATS - Automatisk Vender for 3000RPM-Generatorer - 230V og 400V 3 Fase (AC-ATS-W-25A-3)
Hyundai ATS (automatic transfer switch) er et tilleggsprodukt for 400V 3 fase Hyundai aggregater med ATS-tilkobling, blant annet DHY8600SE-3, DHY8600SE-T og DHY8500LEKT. En ATS starter aggregatet automatisk ved strømbrudd i bolig, hytte, låve eller andre steder der strømtilførsel er kritisk.
Med et aggregat og en ATS tilkoblet el-nettet opprettholdes strømforsyningen også ved lengre avbrudd i el-nettet.
ATS-en kobles enkelt til aggregatet, men tilkobling til sikringsskapet skal utføres av elektriker. Kontroller belastningen i ampere for å velge riktig ATS.
| Produktnr | 50352 |
|---|---|
| Varenr | ATS12-3P |
| Maks effekt | |
| Start | |
| Inverterteknologi | |
| Autonom drift? | |
| Drivstoff | |
| Typisk bruk | |
| Væskekjølt? | |
| Spenning | |
| Størrelse | 365x445x250 mm |
| Vekt | 9,7 kg |
| Frekvens | 50 Hz |
| Spenningsområde | 220 til 400V |
| Maksimal intensitet | 25A |
| Maksimal strømtilkobling | 12kVA |
| Generatortilkobling | Kabling |
| Tilkobling av generatormonitor | 3-pinners kontakt |
| Inngang til strømforsyningen | Kabling |
| Utgangskontakt | Kabling |
| Overføringsforsinkelse (sek.) | 2 til 5 sek. |
| Returforsinkelse (sek.) | 10 sek. |