Handlekurv
Handlekurven er tom
Fortsett å handleHandlekurven er tom
Fortsett å handleGratis frakt over 2 000 kr - Kontakt oss for rådgivning før kjøp

Art.nr: HY1200SI
Forhåndsbestilling
Personlig rådgivning · svar samme dag mandag-fredag.
Trenger du ekspresslevering eller har et hastespørsmål utenom åpningstid? Send SMS til 90 87 55 62, så svarer Aleksander så fort han har mulighet. Telefonen er alltid på ham, også i helg og på helligdager.
eller send oss en forespørsel her →Klargjøring til en verdi av 800 kr er inkludert i prisen. Du slipper å gjøre dette selv — vi tar oss av alt slik at aggregatet er helt klart når du mottar det.
HYUNDAI HY1200Si er et kompakt inverteraggregat som leverer ren og stabil 230V strøm, tilsvarende kvaliteten du har hjemme i stikkontakten. Med en maksimal effekt på opptil 1200W, er dette aggregatet ideelt som back up-aggregat til hytta, båten eller bobilen, samt for en rekke andre bruksområder.
Aggregatet importeres direkte fra produsenten av Skandinavisk Batteriimport Norge AS. Dette sikrer høy kvalitet, god tilgjengelighet og meget konkurransedyktige betingelser.
HY1200Si benytter avansert inverterteknologi som gir jevn spenning og presis frekvens. Dette er optimalt for enheter som en batterilader eller annet elektronikk som krever ren sinus strøm. Fordelene inkluderer ren sinus som er trygg for følsomt elektronisk utstyr og en stabil drift sammen med batteriladere.
HY1200Si er et luftkjølt inverteraggregat utviklet for periodisk drift. Det er optimalisert for lading av mindre batteribanker i off-grid-systemer, men kan også brukes som en pålitelig strømkilde til andre formål. Aggregatet er ikke beregnet for kontinuerlig 24/7-drift.
| Produktnummer | HY1200SI |
| Drivstoff | Bensin |
| Maks effekt | 1000W |
| Start | Snor |
| Inverterteknologi | Ja |
| Autonom drift? | Nei |
| Typisk bruk | BOBIL og BÅT, HYTTE, ARBEID og FRITID |
| Væskekjølt? | Nei - 3000RPM |
| Spenning | 230V 1-fas |
| Størrelse | 435x270x425 mm |
| Vekt | 14 kg |
Hyundai tilbyr inverteraggregater fra 750W til 6500W nominell effekt. Alle modellene leverer ren sinusbølge.
| Modell | Nom. effekt | Maks effekt | Start | Støynivå | Vekt | Tank | Driftstid | Design |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| HY900Si | 750W | 900W | Snorstart | 58 dB | 9 kg | 2,4L | 4,5t | Koffert |
| HY1200Si | 1000W | 1200W | Snorstart | - | 14 kg | - | - | Koffert |
| HY2100Si | 1800W | 2100W | Snorstart | - | 20 kg | - | - | Koffert |
| HY2250SEi | 2000W | 2250W | Snor + el | - | 23,5 kg | - | - | Koffert |
| HY3000i | 3000W | 3300W | Snorstart | 73 dB | 32 kg | 12L | 5,5t | Åpen ramme |
| HY3400SEi | 3200W | 3400W | Snor + el | 64 dB | 27 kg | 8L | 6,5t | Koffert |
| HY3900SEi | 3500W | 3900W | Snor + el | - | 45 kg | 8,8L | 4,5t | Koffert |
| HY4000Ei | 3900W | - | Elektrisk | - | 44,5 kg | - | - | Koffert |
| HY6500SEi | 6000W | 6500W | Elektrisk | 65 dB | 89 kg | 18,5L | 8t (75%) | Koffert |