Handlekurv
Handlekurven er tom
Fortsett å handleHandlekurven er tom
Fortsett å handleGratis frakt over 2 000 kr - Kontakt oss for rådgivning før kjøp

230V 3-FAS · BENSIN
Art.nr: HY10000LEK-3
Forhåndsbestilling
Personlig rådgivning · svar samme dag mandag-fredag.
Trenger du ekspresslevering eller har et hastespørsmål utenom åpningstid? Send SMS til 90 87 55 62, så svarer Aleksander så fort han har mulighet. Telefonen er alltid på ham, også i helg og på helligdager.
eller send oss en forespørsel her →Klargjøring til en verdi av 800 kr er inkludert i prisen. Du slipper å gjøre dette selv — vi tar oss av alt slik at aggregatet er helt klart når du mottar det.
HY10000LEK-3 er et 230V 3-fas bensinaggregat i Hyundais PROFF-serie, egnet for anlegg og industri, og kan også brukes til fritid ved behov.
Aggregatet har 4-takts luftkjølt innsprøytingsmotor med elektrisk start og mulighet for ATS. Det er konstruert for å drive 230V 3-fas utstyr som vannpumper, verktøy og vifter.
Aggregatet egner seg ikke som et nødstrømsaggregat til for eksempel en bolig, da fasene ikke skal splittes (belastes ulikt).
Skandinavisk Batteriimport AS importerer Hyundai aggregater direkte fra produsent.
| Produktnr | 53457 |
|---|---|
| Varenr | HY10000LEK-3 |
| Maks effekt | 7500W |
| Start | Elektrisk |
| Inverterteknologi | Nei |
| Autonom drift? | Nei |
| Drivstoff | Bensin |
| Typisk bruk | ARBEID og FRITID |
| Væskekjølt? | |
| Spenning | 230V 3-fas |
| Størrelse | 740x540x555 mm |
| Vekt | 104 kg |
| Frekvens | 50Hz |
| Kontinuerlig effekt | 9,4kVA (230V 3-FAS) |
| Maks effekt (peak) | 10kVA (230V 3-FAS) |
| Strøm | 32A (230V 3-FAS) |
| Utganger | 1x32A 230V |
| Bensintank | 25ltr |
| Maks anbefalt driftstid | 4 timer |
| Støynivå @7m | 72 dBa |
| Elektrisk start og snortstart | |
| Startbatteri | 14AH |
| Motortype | Hyundai IC460E (bensin) |
| Motoreffekt | 12,5HK / 459cc |
| Oljemengde | 1,1l |