Handlekurv
Handlekurven er tom
Fortsett å handleHandlekurven er tom
Fortsett å handleGratis frakt over 2 000 kr - Kontakt oss for rådgivning før kjøp

1500Rpm · Vannkjølt
Art.nr: DHY22KSE
Midlertidig utsolgt
Personlig rådgivning · svar samme dag mandag-fredag.
Trenger du ekspresslevering eller har et hastespørsmål utenom åpningstid? Send SMS til 90 87 55 62, så svarer Aleksander så fort han har mulighet. Telefonen er alltid på ham, også i helg og på helligdager.
eller send oss en forespørsel her →Nødstrømsaggregat fra Hyundai av høy kvalitet. Brukes av profesjonelle og privatkunder som verdsetter pålitelig drift. Egnet som strømforsyning til hytter, boliger, entreprenører og industri. Kabinettet er robust og kan stå utendørs i all slags vær.
Aggregatet kan leveres med ATS-skap, reléstyring samt fjernstyring eller overvåking via WiFi eller GSM - ta kontakt for mer informasjon.
NB! Se vedlagt datablad (Engelsk) for alle opplysninger om aggregat og display
NB! Tilgjengelig fra hovedlager i Europa (normalt ca 3 ukers leveringstid)
NB! Ved bestilling av reservedeler må serienummeret oppgis.
| Produktnr | 51910 |
|---|---|
| Varenr | DHY22KSE |
| Maks effekt | 22kVA |
| Start | Elektrisk |
| Inverterteknologi | Nei |
| Autonom drift? | Ja (med ekstrautstyr) |
| Drivstoff | Diesel |
| Typisk bruk | NØDSTRØM og LANDBRUK |
| Væskekjølt? | Ja - 1500RPM |
| Spenning | 400V 3-fas |
| Størrelse | 1900x900x1120 mm |
| Vekt | 786 kg |