Handlekurv
Handlekurven er tom
Fortsett å handleHandlekurven er tom
Fortsett å handleGratis frakt over 2 000 kr - Kontakt oss for rådgivning før kjøp

1500Rpm · Vannkjølt
Art.nr: DHY125KSE
Midlertidig utsolgt
Personlig rådgivning · svar samme dag mandag-fredag.
Trenger du ekspresslevering eller har et hastespørsmål utenom åpningstid? Send SMS til 90 87 55 62, så svarer Aleksander så fort han har mulighet. Telefonen er alltid på ham, også i helg og på helligdager.
eller send oss en forespørsel her →HYUNDAI DHY125KSE er et diesel nødstrømsaggregat i solid kvalitet for pålitelig strømforsyning. Passer for hytter, boliger, entreprenører og industri. Det robuste, lydisolerte kabinettet er egnet for utendørs bruk.
Aggregatet kan leveres med ATS-skap, reléstyring samt fjernstyring/overvåkning over Wifi eller GSM - ta kontakt med oss for mer informasjon.
NB! Se vedlagt datablad (Engelsk) for alle opplysninger om aggregat og display
NB! Tilgjengelig fra hovedlager i Europa (normalt ca 1 ukes leveringstid)
| Produktnr | 51913 |
|---|---|
| Varenr | DHY125KSE |
| Maks effekt | 125kVA |
| Start | Elektrisk |
| Inverterteknologi | Nei |
| Autonom drift? | Ja (med ekstrautstyr) |
| Drivstoff | Diesel |
| Typisk bruk | NØDSTRØM og LANDBRUK |
| Væskekjølt? | Ja - 1500RPM |
| Spenning | 400V 3-fas |
| Størrelse | 3400x1000x1700 mm |
| Vekt | 1580 kg |