Handlekurv
Handlekurven er tom
Fortsett å handleHandlekurven er tom
Fortsett å handleGratis frakt over 2 000 kr - Kontakt oss for rådgivning før kjøp

Art.nr: SV-35
På lager (Sendes omgående)
Personlig rådgivning · svar samme dag mandag-fredag.
Trenger du ekspresslevering eller har et hastespørsmål utenom åpningstid? Send SMS til 90 87 55 62, så svarer Aleksander så fort han har mulighet. Telefonen er alltid på ham, også i helg og på helligdager.
eller send oss en forespørsel her →Skanbatt Solventilator SV-35 er en solenergidrevet ventilator som bedrer inneklimaet og bidrar til tørrere luft - uten behov for nettstrøm. Brukes primært på hytter uten strøm, men passer også i kjellere og garasjer der fuktig og rått inneklima er et problem. Med en solventilator unngår du rått og fuktig sengetøy, og hytten er mye enklere å fyre opp ved ankomst en kald vinterkveld.
Den innebygde solenergidrevne DC-viften suger kjølig eller frisk luft fra ett eller begge luftinntakene, avhengig av om du ønsker oppvarming eller utskifting av luften. Den friske luften varmes opp via solpanelets effektive overflate, og den medfølgende termostaten (monteres innendørs) lar deg stille inn ønsket temperatur. Solventilatoren skifter ut luften ca. hver andre time når den er riktig dimensjonert i forhold til rommet.
| SKU | SV-35 |
|---|---|
| Anbefalt romstørrelse | Ca. 40 m² |
| Maks luftvolum | 88 m³/t |
| Varmeeffektivitet | 73 % |
| Varmeeffekt | Ca. 520 W |
| Potensiell temperaturøkning | 15 °C |
| Støynivå | Ca. 45 dB |
| Solcellepanel | 12 W |
| Termostat | Ja (medfølger, monteres innendørs) |
| Mål | 1010 × 720 × 62 mm |
| Vekt | Ca. 17 kg |
| Egenskap | SV-15 | SV-20 | SV-35 |
|---|---|---|---|
| Romstørrelse | Ca. 15 m² | Ca. 20 m² | Ca. 40 m² |
| Luftvolum | 42 m³/t | 88 m³/t | 88 m³/t |
| Varmeeffekt | Ca. 265 W | Ca. 300 W | Ca. 520 W |
| Støynivå | Ca. 39 dB | Ca. 45 dB | Ca. 45 dB |
| Mål | 710 × 520 × 62 | 710 × 520 × 62 | 1010 × 720 × 62 |
| Vekt | 9 kg | 9 kg | 17 kg |