Handlekurv
Handlekurven er tom
Fortsett å handleHandlekurven er tom
Fortsett å handleGratis frakt over 2 000 kr - Kontakt oss for rådgivning før kjøp

Bensin · Max 6000W · Ats · Elektrisk Start
Art.nr: SC5500i
På lager (4 stk)
Personlig rådgivning · svar samme dag mandag-fredag.
Trenger du ekspresslevering eller har et hastespørsmål utenom åpningstid? Send SMS til 90 87 55 62, så svarer Aleksander så fort han har mulighet. Telefonen er alltid på ham, også i helg og på helligdager.
eller send oss en forespørsel her →Klargjøring til en verdi av 800 kr er inkludert i prisen. Du slipper å gjøre dette selv — vi tar oss av alt slik at aggregatet er helt klart når du mottar det.
SENCI SC5500i er et bensindrevet inverteraggregat med opptil 6000W. Det leverer stabil og ren strøm, og er utstyrt med elektrisk start, fjernkontroll og ATS (Automatic Transfer Switch) for autonom drift.
Alkylat bensin skal ikke benyttes på Senci bensin aggregater, kun E5 eller E10.
| Produktnr | 52814 |
|---|---|
| Varenr | SC5500i |
| Maks effekt | 6000W |
| Start | Elektrisk |
| Inverterteknologi | Ja |
| Autonom drift? | Ja (med ekstrautstyr) |
| Drivstoff | Bensin |
| Typisk bruk | HYTTE,ARBEID og FRITID,NØDSTRØM og LANDBRUK |
| Væskekjølt? | Nei - 3000RPM |
| Spenning | 230V 1-fas |
| Størrelse | 638x502x545 mm |
| Vekt | 56,5 kg |
| Kontinuerlig effekt | 5500W |
| Frekvens | 50Hz |
| Drivstofftank | 13,5L |
| Driftstid 50% last | ca. 8,5t før tomt for drivstoff |
| Maks driftstid 100% belastning | 4 timer |
| Maks driftstid 50% belastning | 4 timer |
| Motortype | 4-taks OHV / 322cc / SV320B |
| Startsystem | Snorstart / Elektrisk / ATS |
| Lydnivå | 59dB |