Handlekurv
Handlekurven er tom
Fortsett å handleHandlekurven er tom
Fortsett å handleGratis frakt over 2 000 kr - Kontakt oss for rådgivning før kjøp

Art.nr: HY900Si
På lager (6 stk)
Personlig rådgivning · svar samme dag mandag-fredag.
Trenger du ekspresslevering eller har et hastespørsmål utenom åpningstid? Send SMS til 90 87 55 62, så svarer Aleksander så fort han har mulighet. Telefonen er alltid på ham, også i helg og på helligdager.
eller send oss en forespørsel her →Klargjøring til en verdi av 800 kr er inkludert i prisen. Du slipper å gjøre dette selv — vi tar oss av alt slik at aggregatet er helt klart når du mottar det.
HYUNDAI HY900Si strømaggregat med inverterteknologi - maks 900W - bensinmotor
Skandinavisk Batteriimport AS importerer strømaggregater direkte fra Hyundai.
HY900Si er et lett, kompakt og stillegående inverteraggregat som egner seg godt til bobil, båt, campingvogner og hytter.
Aggregatet produserer ren sinus, og kan brukes til for eksempel TV, data, verktøy, ovner og kompressor. Det har også et 12V uttak som kan brukes til å lade 12V batterier på en enkel og effektiv måte.
| Produktnr | 49448 |
|---|---|
| Varenr | HY900Si |
| Maks effekt | 900W |
| Start | Snor |
| Inverterteknologi | Ja |
| Autonom drift? | Nei |
| Drivstoff | Bensin |
| Typisk bruk | BOBIL og BÅT,HYTTE,ARBEID og FRITID |
| Væskekjølt? | Nei - 3000RPM |
| Spenning | 230V 1-fas |
| Størrelse | 392x210x350 mm |
| Vekt | 9 kg |
Hyundai tilbyr inverteraggregater fra 750W til 6500W nominell effekt. Alle modellene leverer ren sinusbølge.
| Modell | Nom. effekt | Maks effekt | Start | Støynivå | Vekt | Tank | Driftstid | Design |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| HY900Si | 750W | 900W | Snorstart | 58 dB | 9 kg | 2,4L | 4,5t | Koffert |
| HY1200Si | 1000W | 1200W | Snorstart | - | 14 kg | - | - | Koffert |
| HY2100Si | 1800W | 2100W | Snorstart | - | 20 kg | - | - | Koffert |
| HY2250SEi | 2000W | 2250W | Snor + el | - | 23,5 kg | - | - | Koffert |
| HY3000i | 3000W | 3300W | Snorstart | 73 dB | 32 kg | 12L | 5,5t | Åpen ramme |
| HY3400SEi | 3200W | 3400W | Snor + el | 64 dB | 27 kg | 8L | 6,5t | Koffert |
| HY3900SEi | 3500W | 3900W | Snor + el | - | 45 kg | 8,8L | 4,5t | Koffert |
| HY4000Ei | 3900W | - | Elektrisk | - | 44,5 kg | - | - | Koffert |
| HY6500SEi | 6000W | 6500W | Elektrisk | 65 dB | 89 kg | 18,5L | 8t (75%) | Koffert |