Handlekurv
Handlekurven er tom
Fortsett å handleHandlekurven er tom
Fortsett å handleGratis frakt over 2 000 kr - Kontakt oss for rådgivning før kjøp

1500Rpm · Vannkjølt
Art.nr: DHY18KSEm
Midlertidig utsolgt
Personlig rådgivning · svar samme dag mandag-fredag.
Trenger du ekspresslevering eller har et hastespørsmål utenom åpningstid? Send SMS til 90 87 55 62, så svarer Aleksander så fort han har mulighet. Telefonen er alltid på ham, også i helg og på helligdager.
eller send oss en forespørsel her →HYUNDAI DHY18KSEm diesel strømaggregat 17,6kVA 1-fas 230V
Nødstrømaggregat fra Hyundai for hytter, boliger, entreprenører og industri. Kabinettet er robust og kan stå utendørs i all slags vær og vind.
Aggregatet kan leveres med ATS skap, relestyring samt fjernstyring/overvåking over Wifi eller GSM - ta kontakt med oss for mer informasjon.
NB! Se vedlagt datablad (Engelsk) for alle opplysninger om aggregat og display
NB! Tilgjengelig fra hovedlager i Europa (normalt ca 3 ukers leveringstid)
NB! Ved bestilling av reservedeler må serienummeret oppgis.
| Produktnr | 51909 |
|---|---|
| Varenr | DHY18KSEm |
| Maks effekt | 17.6kVA |
| Start | Elektrisk |
| Inverterteknologi | Nei |
| Autonom drift? | Ja (med ekstrautstyr) |
| Drivstoff | Diesel |
| Typisk bruk | HYTTE,ARBEID og FRITID |
| Væskekjølt? | Ja - 1500RPM |
| Spenning | 230V 1-fas |
| Størrelse | 1900x900x1120 mm |
| Vekt | 505 kg |
| Kontinuerlig belastning | 16kVA (16kW) |
| Frekvens | 50Hz |
| Strøm | 69,6A |
| Batteri | 12V 55AH |
| Dieseltank | 77,5 liter |
| Forbruk pr.time | 6,4 liter |
| Driftstid | 12 timer |
| Lydnivå | 65dBA @7 meter |