Handlekurv
Handlekurven er tom
Fortsett å handleHandlekurven er tom
Fortsett å handleGratis frakt over 2 000 kr - Kontakt oss for rådgivning før kjøp

1500Rpm · Vannkjølt
Art.nr: DHY11KSEm
Midlertidig utsolgt
Personlig rådgivning · svar samme dag mandag-fredag.
Trenger du ekspresslevering eller har et hastespørsmål utenom åpningstid? Send SMS til 90 87 55 62, så svarer Aleksander så fort han har mulighet. Telefonen er alltid på ham, også i helg og på helligdager.
eller send oss en forespørsel her →Nødstrøm-aggregat fra Hyundai med stabil, pålitelig drift. Egnet som strømforsyning til hytter, hus, entreprenører og industribruk.
Kan leveres med ATS-skap, reléstyring samt fjernstyring/overvåkning over Wifi eller GSM - ta kontakt med oss for mer informasjon.
NB! Se vedlagt datablad (Engelsk) for alle opplysninger om aggregat og display
NB! Tilgjengelig fra hovedlager i Europa (normalt ca 4-6 ukers leveringstid)
NB! Ved bestilling av reservedeler må serienummeret oppgis.
| Produktnr | 48693 |
|---|---|
| Varenr | DHY11KSEm |
| Maks effekt | 11kVA |
| Start | Elektrisk |
| Inverterteknologi | Nei |
| Autonom drift? | Ja (med ekstrautstyr) |
| Drivstoff | Diesel |
| Typisk bruk | HYTTE,ARBEID og FRITID |
| Væskekjølt? | Ja - 1500RPM |
| Spenning | 230V 1-fas |
| Størrelse | 1630x760x1115 mm |
| Vekt | 655 kg |