Handlekurv
Handlekurven er tom
Fortsett å handleHandlekurven er tom
Fortsett å handleGratis frakt over 2 000 kr - Kontakt oss for rådgivning før kjøp

12V 20Ah 20A BMS · 180x75x165mm · 3 Års garanti
Art.nr: BAS12-20
På lager (Sendes omgående)
Personlig rådgivning · svar samme dag mandag-fredag.
Trenger du ekspresslevering eller har et hastespørsmål utenom åpningstid? Send SMS til 90 87 55 62, så svarer Aleksander så fort han har mulighet. Telefonen er alltid på ham, også i helg og på helligdager.
eller send oss en forespørsel her →BAS12-20 fra Skanbatt BASE-serien er et kompakt og driftssikkert lithiumbatteri basert på trygg LiFePO₄-teknologi. Dette robuste batteriet gir stabil kraft i et lite format, noe som gjør det perfekt for mindre installasjoner hvor lav vekt, høy sikkerhet og lang levetid er viktig.
| Produktnummer: | BAS12-20 |
| Serie: | BASE |
| Spenning: | 12V |
| Kapasitet: | 20Ah |
| Bluetooth: | Nei |
| Varme: | Nei |
| Størrelse: | 180x75x165 mm |
| Vekt: | 2,7 kg |
BAS12-20 er spesielt egnet for bruk i elektronikk, nødstrøm, alarmer og små marine installasjoner – eller andre applikasjoner der kompakt størrelse og driftssikkerhet er nødvendig.
Viktig: Lad batteriet fullt (100 %) før første gangs bruk med en egnet lader.